Top 10 cele mai bine platite actrite in 2013 (Galerie foto)

Criza economica se pare ca nu afecteaza bugetele actritelor celebre de la Hollywood. Acestea ajung sa primeasca si cateva milioane de dolari pentru un singur rol.

Iata topul, realizat de Forbes, al celor mai bine platite actrite in 2013:

1. Angelina Jolie – 33 milioane de dolari
1-angelina-jolie

2. Jennyfer Lawrence – 26 milioane de dolari2-jennifer-lawrence

3. Kristen Stewart – 22 milioane de dolari3-kristen-steward

4. Jennyfer Aniston – 20 milioane de dolari4-jennifer-aniston

5. Emma Stone – 16 milioane de dolari5-emma-stone

6. Charlize Theron – 15 milioane de dolari6-charlize-theron

7. Sandra Bullock – 14 milioane de dolari7-sandra-bullock

8. Natalie Portman – 14 milioane de dolari8-natalie-portman

9. Mila Kunis – 11 milioane de dolari9-mila-kunis

10. Julia Roberts – 11 milioane de dolari10-julia-roberts
Sursa foto: forbes.com

 

Translate »